Трошки довго відправляли, але в цілому товаром задоволений
Владимир П.
Очень плохо
Продавец 4 дня обманывал меня по поводу отправки товара на почту, на 5-й день сбрасывал мои звонки. Я принял его действия как мошеннические и отправлю ему его товар обратно
Сергій І.
Очень плохо
Немає в наявності а вони придлагають і кормлять жданиками .
Виталий Ш.
Очень плохо
Олічка Г.
Отлично
Ігор Л.
Очень плохо
Продавець скинув реквізити для оплати які не проходили в приватні банку.Я написав щоб вислали наложкою.Продавець прочитав і відморозився.
Так я и не дождался отправки.
Трошки довго відправляли, але в цілому товаром задоволений
Продавец 4 дня обманывал меня по поводу отправки товара на почту, на 5-й день сбрасывал мои звонки. Я принял его действия как мошеннические и отправлю ему его товар обратно
Немає в наявності а вони придлагають і кормлять жданиками .
Продавець скинув реквізити для оплати які не проходили в приватні банку.Я написав щоб вислали наложкою.Продавець прочитав і відморозився.