Корзина
EliteShop

Отзывы о компании EliteShop

  • Олег К.
    Очень плохо

    Нема в наявності але на сайті є

  • Дмитро Г.
    Очень плохо

    Ціна не відповідає дійсності. Запропонували лише за 8500 покупку.

  • Ірина П.
    Очень плохо

    Жахливий продавець. Перед замовленням уточнили, чи є товар в наявності. Відповіли - так, відправка у вівторок. Після замовлення мені зателефонували, я ще раз уточнила, чи буде товар відправлений, отримала відповідь - так, в вівторок. Продавець одразу згенерував ТТН. І це важливий момент, бо після цього скасувати замовлення може тільки продавець. У вівторок ніхто товар не відправив. В середу ледве дозвонились і почули відповідь, що багато замовлень і вони вже на почті відправляють товар. Звичайно ніхто нічого не відправив. В четверг знову ледве дозвонились, продавець свідомо не бере слухавку. В цей раз отримали відповідь, що сьогодні відправлять точно. Але було вже зрозуміло, що ніхто нічого не буде відправляти. Попросила відмінити замовлення - не скасував. Довелось звертатись в підтримку для скасування. Близько тижня кошти були заблоковані і не було можливості купити в нормального продавця. Тому, якщо цінуєте свій час і не хочете мати проблем, обходьте цього продавця десятою дорогою. А ще спілкування на рівні бидла. Відсутність базових знань спілкування з людьми. Обманювати людей в момент, коли товари, такі як інвертори, життєво необхідні, це жалюгідно.

  • Сергей А.
    Отлично
  • Роман П.
    Очень плохо

    Відправляють не ті товари які замовляєш, і розповідають казки. Нераджу цей магазин.

  • Олександр І.
    Очень плохо

    Кантора фуфло

  • Сергій О.
    Очень плохо

    НЕ РЕКОМЕДУЮ Дуже неприємно, Замовив обігрівач людям з дітьми,, які дуже потребують проплатив. Підтвердили наявність, перепитував. Пообіцяли відправити, два дні чекав. Перетелефонували, повідомили що в наявності немає. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!
    Як можна так обіцяти, та працювати у такий складний час, не розумію.

  • Йова А.
    Отлично
  • Павло П.
    Очень плохо
  • Олександр Л.
    Отлично

    Я відмовився.