Відправили не той а дешевшу модель вже не вертав але здається це не помилка а спеціально бо зараз навряд хтось буде вертать обігрівач коли опалення нема вже досить давно
Віталій С.
Отлично
Вікторія К.
Очень плохо
Замовлення зроблене 19.01.26 - не отримали .На протязі тижня запевняли , що товар відправлений на відділення пошти. 24.01.26 при запитанні ,коли очікувати товар знову пообіцяли,що він буде відправленний вже не раніше 27. 01.26. Дають інформацію, яка не відповідає дійсності.На жаль замовлення не виконали(
Анатолій Б.
Очень плохо
Додзвонитися неможливо.
Катерина М.
Очень плохо
Неможливо взагалі ніяк звʼязатись . Ніякої інформації .
Відправили не той а дешевшу модель
вже не вертав але здається це не помилка а спеціально бо зараз навряд хтось буде вертать обігрівач коли опалення нема вже досить давно
Замовлення зроблене 19.01.26 - не отримали .На протязі тижня запевняли , що товар відправлений на відділення пошти. 24.01.26 при запитанні ,коли очікувати товар знову пообіцяли,що він буде відправленний вже не раніше 27. 01.26.
Дають інформацію, яка не відповідає дійсності.На жаль замовлення не виконали(
Додзвонитися неможливо.
Неможливо взагалі ніяк звʼязатись . Ніякої інформації .