Отзывы о компании EliteShopАлексей В. Очень плохо06.05.2026Три дні чекав відправки, так і не відправили. Не рекомендую!!!!Ланс Ч. Очень плохо05.05.2026Її ще навіть не доставили до «Нової Пошти».Тож ситуація не дуже хороша.Андрій Б. Отлично30.04.2026Олександр К. Очень плохо27.04.2026Жахливий магазин!зневажливе ставлення!сервіс ніякий!оцінка -10!.Михаил С. Очень плохо26.04.2026Отримали кошти і неповернулиИгорь К. Отлично25.04.2026Максим Г. Очень плохо20.04.2026Дуже погана якість. Свою задачу він не виконав. Зірвало різьбу. Не рекомендую.Олег Г. Отлично12.04.2026Сергій К. Отлично10.04.2026Андрей В. Очень плохо10.04.2026Не передзвонили, ні попередили що, немає в наявності, чи щось інше трапилось, затримка з доставкою!?Скасували замовлення і все!Без пояснень.
Три дні чекав відправки, так і не відправили. Не рекомендую!!!!
Її ще навіть не доставили до «Нової Пошти».
Тож ситуація не дуже хороша.
Жахливий магазин!зневажливе ставлення!сервіс ніякий!оцінка -10!.
Отримали кошти і неповернули
Дуже погана якість. Свою задачу він не виконав. Зірвало різьбу. Не рекомендую.
Не передзвонили, ні попередили що, немає в наявності, чи щось інше трапилось, затримка з доставкою!?
Скасували замовлення і все!
Без пояснень.