Корзина
EliteShop

Отзывы о компании EliteShop

  • Алексей В.
    Очень плохо

    Три дні чекав відправки, так і не відправили. Не рекомендую!!!!

  • Ланс Ч.
    Очень плохо

    Її ще навіть не доставили до «Нової Пошти».
    Тож ситуація не дуже хороша.

  • Андрій Б.
    Отлично
  • Олександр К.
    Очень плохо

    Жахливий магазин!зневажливе ставлення!сервіс ніякий!оцінка -10!.

  • Михаил С.
    Очень плохо

    Отримали кошти і неповернули

  • Игорь К.
    Отлично
  • Максим Г.
    Очень плохо

    Дуже погана якість. Свою задачу він не виконав. Зірвало різьбу. Не рекомендую.

  • Олег Г.
    Отлично
  • Сергій К.
    Отлично
  • Андрей В.
    Очень плохо

    Не передзвонили, ні попередили що, немає в наявності, чи щось інше трапилось, затримка з доставкою!?
    Скасували замовлення і все!
    Без пояснень.