Корзина
EliteShop

Отзывы о компании EliteShop

  • Альона Д.
    Очень плохо

    Отримала непрацюючу піч, вже викликала двох майстрів,щоб включили ,не можуть побачити причину що саме в ній не так.

  • Валерий С.
    Нейтрально

    Оплатил сразу через ПромОалату и неделя невединея. Продавец на звонки, сообщения не отвечает. Продавца пожалуй не порекомендую. Товар приехал и слава Богу.
    К товару претензий нет.

  • Константин В.
    Очень плохо

    Жахїття а не магазин ,зробив заказ мовчанка через день звонять ,так будете брати? Так,відправляємо ,проходить три дні - в застосунку НП нічого не має ,передзвоню думаю - весь час скидають ,шифруються ,через пару годин звонить - ви щось хотіли ? Ах да товар тільки з'явився - поставщик підвів і от сьгодні точно відправимо ,і як завжди ніхто нічого не відправив і навіть не передзвонив не вибачився ,більш жахливого обслуговування ще пошукати треба ,нікому не порекомендую зв'язуватись з цією конторою

  • Ирина п.
    Отлично
  • Олег С.
    Очень плохо

    1 вислали не той балон для газу ( треба перехідник, про який ніхто не попередив)
    2 балон повинен бути на 12 а вислали на 5
    Образливо те що навіть не попередили і тепер не можу додзвонитись .
    Тай таке.

  • ВЛАДИМИР С.
    Отлично
  • Сергей
    Очень плохо

    Товар не исправен и модель не соответствует заявленной!!!

  • Андрій М.
    Очень плохо

    Відправили вживані акумулятори замість нових і відмовились повернути гроші

  • Андрій К.
    Очень плохо
  • Анастасія А.
    Очень плохо

    Тиждень чекаю на відправку