Более неадекватного продавца, трудно найти!!! По-моему это просто мошенники, разводят на время и деньги. Неадекватность 200%. Спрашиваю - "Почему товар не отправили, и отменили" - пишет - "Продублируйте" - Продублировала и опять отказ. Странные! Я бы не связывалась!
Юлія Д.
Очень плохо
Замовлення скасували, хоча по факту виставили рахунок на оплату. Після оплати товар прийшов вживаний і не у робочому стані. Усі мої звернення були проігноровані, на телефон не відповідають. Вчора цей магазин взагалі був у статусі "не працює". Рахунок від ФОП Ковальський Д., відправник товару ФОП Брчуляк Я.
Борис Л.
Очень плохо
Обходьте стороною цього продавця!! Товар не відправив, два тижні кормив завтраками, гроші повернув тільки через пром підтримку
Анна И.
Очень плохо
Этот продавец неадекватный. Сначало оформляет товар, ты надеешься что он приедет, и вдруг смотришь, отмена. Обсалютно неадекватный продавец!
Олександр Х.
Отлично
Каріна Г.
Нейтрально
Комунцікація з клієнтами погана. Дуже туго відповідають на повідомлення і тяжко додзвонитися. Спочатку мені сказали, що є в наявності обігрівач. А потім сказали, що відправка в середу, потім сказали, що в четвер, а результаті була в п'ятницю. Якщо не виходить відправити вчасно - то краще не обіцяти. І щось наплутали замість трьох обігрівачів надіслати 6. Дякую за те, що не обманули і все відправили, бо все було сплачено заздалегідь. Але з організацією робочих процесів потрібно щось робити!
Андрій К.
Плохо
Віктор П.
Очень плохо
Замовлений товар не відправили на протязі трьох днів,тому кому потрібно щось терміново,так як мені, краще пошукати іншого продавця 🤷
Более неадекватного продавца, трудно найти!!! По-моему это просто мошенники, разводят на время и деньги. Неадекватность 200%. Спрашиваю - "Почему товар не отправили, и отменили" - пишет - "Продублируйте" - Продублировала и опять отказ. Странные! Я бы не связывалась!
Замовлення скасували, хоча по факту виставили рахунок на оплату. Після оплати товар прийшов вживаний і не у робочому стані. Усі мої звернення були проігноровані, на телефон не відповідають. Вчора цей магазин взагалі був у статусі "не працює". Рахунок від ФОП Ковальський Д., відправник товару ФОП Брчуляк Я.
Обходьте стороною цього продавця!! Товар не відправив, два тижні кормив завтраками, гроші повернув тільки через пром підтримку
Этот продавец неадекватный. Сначало оформляет товар, ты надеешься что он приедет, и вдруг смотришь, отмена. Обсалютно неадекватный продавец!
Комунцікація з клієнтами погана. Дуже туго відповідають на повідомлення і тяжко додзвонитися. Спочатку мені сказали, що є в наявності обігрівач. А потім сказали, що відправка в середу, потім сказали, що в четвер, а результаті була в п'ятницю. Якщо не виходить відправити вчасно - то краще не обіцяти. І щось наплутали замість трьох обігрівачів надіслати 6. Дякую за те, що не обманули і все відправили, бо все було сплачено заздалегідь. Але з організацією робочих процесів потрібно щось робити!
Замовлений товар не відправили на протязі трьох днів,тому кому потрібно щось терміново,так як мені, краще пошукати іншого продавця 🤷