Корзина
EliteShop

Отзывы о компании EliteShop

  • Анна И.
    Очень плохо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Более неадекватного продавца, трудно найти!!! По-моему это просто мошенники, разводят на время и деньги. Неадекватность 200%. Спрашиваю - "Почему товар не отправили, и отменили" - пишет - "Продублируйте" - Продублировала и опять отказ. Странные! Я бы не связывалась!

  • Юлія Д.
    Очень плохо

    Замовлення скасували, хоча по факту виставили рахунок на оплату. Після оплати товар прийшов вживаний і не у робочому стані. Усі мої звернення були проігноровані, на телефон не відповідають. Вчора цей магазин взагалі був у статусі "не працює". Рахунок від ФОП Ковальський Д., відправник товару ФОП Брчуляк Я.

  • Борис Л.
    Очень плохо

    Обходьте стороною цього продавця!! Товар не відправив, два тижні кормив завтраками, гроші повернув тільки через пром підтримку

  • Анна И.
    Очень плохо

    Этот продавец неадекватный. Сначало оформляет товар, ты надеешься что он приедет, и вдруг смотришь, отмена. Обсалютно неадекватный продавец!

  • Олександр Х.
    Отлично
  • Каріна Г.
    Нейтрально

    Комунцікація з клієнтами погана. Дуже туго відповідають на повідомлення і тяжко додзвонитися. Спочатку мені сказали, що є в наявності обігрівач. А потім сказали, що відправка в середу, потім сказали, що в четвер, а результаті була в п'ятницю. Якщо не виходить відправити вчасно - то краще не обіцяти. І щось наплутали замість трьох обігрівачів надіслати 6. Дякую за те, що не обманули і все відправили, бо все було сплачено заздалегідь. Але з організацією робочих процесів потрібно щось робити!

  • Андрій К.
    Плохо
  • Віктор П.
    Очень плохо

    Замовлений товар не відправили на протязі трьох днів,тому кому потрібно щось терміново,так як мені, краще пошукати іншого продавця 🤷

  • Юлія В.
    Очень плохо
  • Андрей К.
    Отлично