Складаний дитячий стілець для годування Ricokids Tulo 2-в-1 з тацею, синій
- В наявності
- Код: 700601










+380 (73) 424-76-11
Менеджер Павло Піх-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (73) 424-76-11Менеджер Павло ПіхМенеджер Павло Піх79041, ул. Щирецька 34, Львовская область, Львів, Україна+380734247611 Павло Піх
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний дитячий стілець для годування Ricokids Tulo
Регульована висота крісла, положення таці, підставка для ніг.
Підходить для старших дітей (знімний верх).
Функція складання стільця полегшує його зберігання.
Знімна таця зі знімною кришкою та піднятими краями.
Вийміть тацю та промийте його під проточною водою.
Чохол виготовлений із брудовідштовхувального матеріалу.
5-точкові ремені безпеки.
Технічні характеристики
- Вік дитини: 6 м +.
- Максимальна вага дитини: 15 кг.
- Вага стільця: 7,1 кг.
- Ширина стільця: 54 см.
- Висота стільця: 102 см.
- Глибина стільця: 72 см.
- Колір: чорний, відтінки сірого та сріблястий.
- Додаткова інформація: Колеса, ремені безпеки, регулювання спинки, регулювання висоти, регульована підставка для ніг, знімний чохол, знімна стільниця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ricokids |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дитини | 10-16 кг. |
| Вага стільчика | 7.1 кг |
| Тип аксесуара | Поднос, Ремені безпеки, Чехол |
| Висота з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Знімний столик-піднос | Да |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Комплектація столиком-підносом | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал |
| Можливість регулювання положення столика | Да |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Опори стільчика | ніжки |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Підніжка | Да |
| Регульована підніжка | Да |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 3 |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Ширина | 540 см |
