Електрогазонокосарка з індукційним двигуном 1600 Вт діаметр 360 мм YATO YT-852082
- В наявності
- Код: YT-852082










+380 (73) 424-76-11
Руслан Бочуляк-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (73) 424-76-11Руслан БочулякМенеджер79041, вул. Кульпарківська 76, Львівська область, Львів, Україна+380684247611 Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична газонокосарка YATO YT-852082 — це надійний та ефективний пристрій, призначений для догляду за газонами середнього розміру. Обладнана потужнималюмінієвим індукційним двигуном потужністю 1600 Вт, вона забезпечує тиху, безперебійну роботу та високу ефективність косіння.
Ширина скошування 36 см у поєднанні з центральним 5-ступеневим регулюванням висоти дає змогу точно настроїти робочі параметри відповідно до поточного стану газону та бажаним результатом. Просторий травозбірник забезпечує комфортне використання, а колеса полегшують маневрування пристроєм на полі.
Найважливіші характеристики та параметри:
- Ефективний асинхронний двигун потужністю 1600 Вт
- Алюмінієва конструкція ефективно розсіює тепло та підвищує довговічність приводного блока.
- Стабільне електроживлення 220-240 В ~ 50 Гц забезпечує безперебійну роботу електропроводки та плавне функціонування газонокосарки.
- Швидкість обертання 2800 об./хв забезпечує точне та чисте стриження трави, мінімізуючи її пошкодження.
- Ширина скошування 36 см дає змогу швидше обробляти велику площу, зберігаючи водночас високу точність маневрування.
- Центральне регулювання висоти на 5 рівнях (25-70 мм) забезпечує комфорт і швидке настроювання висоти зрізу залежно від умов.
- Просторий 45-літровий травозбірник, виготовлений із текстилю та пластику, знижує частоту його спорожнення.
- Колеса різного діаметра (150 мм спереду/200 мм ззаду) підвищують стійкість і полегшують керування газонокосаркою на нерівних поверхнях.
- Міцний корпус із поліпропілену (ПП) стійкий до ударів, вологи та погодних умов.
- Великий металевий важіль перемикача підвищує міцність, а м'яка піна на ручці покращує комфорт.
Застосування:
- Покос та догляд за газонами середнього розміру в приватних будинків.
- Регулярний догляд за газонами в садах і на присадибних ділянках.
- Робота, що вимагає більшої ефективності та зручності використання.
- Підходить для користувачів, які очікують тихої роботи, довговічності та зручного регулювання параметрів косіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Викид скошеної трави | Задній викид |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Особливості | Регулювання висоти зрізу |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
