Ударний дриль SDS+ 900 Вт 3.2 Дж YATO YT-821210
- В наявності
- Код: YT-821210



-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 09:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Львів
- +380 (73) 424-76-11Руслан БочулякМенеджер79041, вул. Кульпарківська 76, Львівська область, Львів, Україна+380734247611 Менеджер
Ударний дриль YATO YT-821210 SDS Plus — це універсальний електроінструмент, призначений для ударного свердління й довбання твердих будівельних матеріалів, як-от бетон, камінь і цегла. Завдяки потужному ударному механізму з енергією 3,2 Дж пристрій забезпечує ефективне передавання енергії матеріалу, що призводить до швидкого й ефективного свердління отворів і демонтажних робіт.
Патрон SDS Plus дає змогу швидко змінювати приладдя без використання інструментів, а регулювання швидкості та вимикач ударного механізму неабияк розширюють діапазон застосування. Інструмент підходить не тільки для роботи з бетоном, але й для свердління в дереві, металі та пластику, а також для легких складальних робіт.
Найважливіші характеристики та параметри:
- Потужність 900 Вт — ефективна робота під навантаженням.
- Енергія удару 3,2 Дж — ефективне свердління та довбання.
- Швидкість обертання 0-1250 об/хв — плавне регулювання.
- Частота ударів 0-5500 ударів за хвилину.
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 26 мм (спиральним свердлом).
- Тримач SDS Plus — швидка зміна інструмента.
- Довжина кабелю 3 м — велика свобода дій.
- Рівень шуму: 104 дБ.
Функціональність:
- Режими роботи: свердління/ударне свердління/довблення.
- Можливість вимкнення ударного навантаження — для роботи з м'якими матеріалами.
- Плавне регулювання швидкості — найкращий контроль.
- Перемикач напрямку обертання — загвинчування й відгвинчування.
- Блокування вимикача — комфорт під час тривалої роботи.
- Додаткова ручка — надійна напрямна для інструменту.
- Обмежувач глибини — повторюваність буріння.
Застосування й призначення:
- Свердління в бетоні, камені та керамічних матеріалах.
- Невеликі відновлювальні роботи (наприклад, видалення штукатурки, плитки).
- Безконтактне свердління деревини, металу та пластмас.
- Монтажні та монтажні роботи.
Склад набору:
- Ударний дриль SDS Plus.
- Додаткова ручка.
- Обмежувач глибини буріння.
- Різак і молоток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5000 уд/хв |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління алмазною коронкою | 82 мм |
