Кошик
571 відгук
EliteShop

Відгуки про компанію EliteShop

Додати відгук
  • Олічка Г.
    Відмінно
  • Ігор Л.
    Дуже погано

    Продавець скинув реквізити для оплати які не проходили в приватні банку.Я написав щоб вислали наложкою.Продавець прочитав і відморозився.

  • владимир п.
    Відмінно
  • Андрій М.
    Дуже погано

    Продавець прийняв замовлення.Звязався пообіцяв відправити в день замовлення.Невідправив навіть і наслідуюючий день.Цей продавець нерозуміе що людина роблячи заказ розраховує на те що йому відправлять інструмент щоб зробити роботу.

  • Василь Г.
    Відмінно
  • СЕРГЕЙ Ч.
    Дуже погано
  • роман І.
    Добре
  • Николай К.
    Відмінно

    Акумулятори працюють довше тих, які йшли з лазером у комплекті.

  • Дмитрий Е.
    Дуже погано

    Після замовлення передзвонили і обіцяли відправити товар. Пройшло 5 діб. Вчора дзвонили і сказали, що вчора відправлять, вибачились, що товара не було в наявності. Досі не відправили. До речі на сайті товар досі в наявності.
    Замовлення скасовано. Даремно втрачений час.

  • Андрей М.
    Добре