Кошик
EliteShop

Відгуки про компанію EliteShop

  • Сергей О.
    Відмінно
  • Дмитро Я.
    Відмінно
  • Юрій Х.
    Відмінно

    Трошки довго відправляли, але в цілому товаром задоволений

  • Владимир П.
    Дуже погано

    Продавец 4 дня обманывал меня по поводу отправки товара на почту, на 5-й день сбрасывал мои звонки. Я принял его действия как мошеннические и отправлю ему его товар обратно

  • Сергій І.
    Дуже погано

    Немає в наявності а вони придлагають і кормлять жданиками .

  • Виталий Ш.
    Дуже погано
  • Олічка Г.
    Відмінно
  • Ігор Л.
    Дуже погано

    Продавець скинув реквізити для оплати які не проходили в приватні банку.Я написав щоб вислали наложкою.Продавець прочитав і відморозився.

  • владимир п.
    Відмінно
  • Андрій М.
    Дуже погано

    Продавець прийняв замовлення.Звязався пообіцяв відправити в день замовлення.Невідправив навіть і наслідуюючий день.Цей продавець нерозуміе що людина роблячи заказ розраховує на те що йому відправлять інструмент щоб зробити роботу.