Трошки довго відправляли, але в цілому товаром задоволений
Владимир П.
Дуже погано
Продавец 4 дня обманывал меня по поводу отправки товара на почту, на 5-й день сбрасывал мои звонки. Я принял его действия как мошеннические и отправлю ему его товар обратно
Сергій І.
Дуже погано
Немає в наявності а вони придлагають і кормлять жданиками .
Виталий Ш.
Дуже погано
Олічка Г.
Відмінно
Ігор Л.
Дуже погано
Продавець скинув реквізити для оплати які не проходили в приватні банку.Я написав щоб вислали наложкою.Продавець прочитав і відморозився.
владимир п.
Відмінно
Андрій М.
Дуже погано
Продавець прийняв замовлення.Звязався пообіцяв відправити в день замовлення.Невідправив навіть і наслідуюючий день.Цей продавець нерозуміе що людина роблячи заказ розраховує на те що йому відправлять інструмент щоб зробити роботу.
Трошки довго відправляли, але в цілому товаром задоволений
Продавец 4 дня обманывал меня по поводу отправки товара на почту, на 5-й день сбрасывал мои звонки. Я принял его действия как мошеннические и отправлю ему его товар обратно
Немає в наявності а вони придлагають і кормлять жданиками .
Продавець скинув реквізити для оплати які не проходили в приватні банку.Я написав щоб вислали наложкою.Продавець прочитав і відморозився.
Продавець прийняв замовлення.Звязався пообіцяв відправити в день замовлення.Невідправив навіть і наслідуюючий день.Цей продавець нерозуміе що людина роблячи заказ розраховує на те що йому відправлять інструмент щоб зробити роботу.