Кошик
EliteShop

Відгуки про компанію EliteShop

  • Агата К.
    Дуже погано

    Чому було скасовано замовлення???

  • Олександр К.
    Дуже погано

    Протягнув неділю, а потім, нема в наявності

  • Оксана К.
    Погано

    Отримала обігрівач ,але не той що замовляла. Продавець про заміну не попередив. Моя провина ,що повірила та на пошті не перевірила посилку. На дзвінки не відповідають ( скидують) Не рекомендую.

  • Вікторія Я.
    Добре

    Ціна на сайті 6тис, а при зізвоні менеджер сказав що вже 8

  • Александр Л.
    Добре

    Все добре, обігрівач на вид якісний . Продавець ввічливий. Трохи в термін не вклалися.

  • александр С.
    Дуже погано
  • Євгеній С.
    Відмінно

    Супер) дякую. Премію працівнику який мені телефонував за якісну інформацію

  • Ігор Н.
    Дуже погано

    Шахраї. Вражає хамство - вони не маючи товару не скасовують замовлення, щоб я не міг повернути гроші, застраховані через "пром-оплату". Читайте уважно відгуки, нічого у них не купуйте!

  • Олександр Л.
    Дуже погано
  • Роман Б.
    Дуже погано