Отримала пристрій 26.11.25 працював добре. А в суботу 06.12.25 пристрій вийшов з ладу, перестав бачити сеть 220v, підключається тільки від акумулятора. Звернулася до вас по телефону. Два менеджери обіцяли надати відповідь сьогодні 08.12.25. Мені так і не надали відповідь. При телефонній розмові скидають слухавку. Коли і як буде рекламація, ремонт, або заміна непрацюючого обладнання?
Товар гарний
Передзвоніть мені на 0973313033
Володимир
Отримала пристрій 26.11.25 працював добре. А в суботу 06.12.25 пристрій вийшов з ладу, перестав бачити сеть 220v, підключається тільки від акумулятора.
Звернулася до вас по телефону. Два менеджери обіцяли надати відповідь сьогодні 08.12.25. Мені так і не надали відповідь.
При телефонній розмові скидають слухавку.
Коли і як буде рекламація, ремонт, або заміна непрацюючого обладнання?