взагалі не актуально замовив товар - чекай невідомо скільки зато є ттн відповідальності 0 можна як мінімум зателефонувати і дати знать що щось не виходить
Віталій
Так само чекаю товар четвертий день ) ттн є а товар ще навіть не виїхав
Степан Ю.
Дуже погано
Не рекомендую Халатне ставлення до клієнтів Не відправили Не передзвонили
взагалі не актуально
замовив товар - чекай невідомо скільки
зато є ттн
відповідальності 0
можна як мінімум зателефонувати і дати знать що щось не виходить
Так само чекаю товар четвертий день ) ттн є а товар ще навіть не виїхав
Не рекомендую
Халатне ставлення до клієнтів
Не відправили
Не передзвонили
Отримав швидко потрібний інструмент🧑🔧🙂