Відгуки про компанію EliteShopАлексей В. Дуже погано06.05.2026Три дні чекав відправки, так і не відправили. Не рекомендую!!!!Ланс Ч. Дуже погано05.05.2026Її ще навіть не доставили до «Нової Пошти».Тож ситуація не дуже хороша.Андрій Б. Відмінно30.04.2026Олександр К. Дуже погано27.04.2026Жахливий магазин!зневажливе ставлення!сервіс ніякий!оцінка -10!.Михаил С. Дуже погано26.04.2026Отримали кошти і неповернулиИгорь К. Відмінно25.04.2026Максим Г. Дуже погано20.04.2026Дуже погана якість. Свою задачу він не виконав. Зірвало різьбу. Не рекомендую.Олег Г. Відмінно12.04.2026Сергій К. Відмінно10.04.2026Андрей В. Дуже погано10.04.2026Не передзвонили, ні попередили що, немає в наявності, чи щось інше трапилось, затримка з доставкою!?Скасували замовлення і все!Без пояснень.
Три дні чекав відправки, так і не відправили. Не рекомендую!!!!
Її ще навіть не доставили до «Нової Пошти».
Тож ситуація не дуже хороша.
Жахливий магазин!зневажливе ставлення!сервіс ніякий!оцінка -10!.
Отримали кошти і неповернули
Дуже погана якість. Свою задачу він не виконав. Зірвало різьбу. Не рекомендую.
Не передзвонили, ні попередили що, немає в наявності, чи щось інше трапилось, затримка з доставкою!?
Скасували замовлення і все!
Без пояснень.