Кошик
EliteShop

Відгуки про компанію EliteShop

  • Ніна М.
    Відмінно
  • Віталій С.
    Дуже погано

    Продавець скасував замовлення не попередивши
    Не рекомендую, шахраї

  • Карнаухов Е.
    Дуже погано

    4 дні обіцяли надіслати. Я втратив терпіння та прошу повернути гроші. Станом на 18.00 4.04 2026 гроші не повернули. Це перший поганий досвід ! Я завжди довіряв продавцям в інтернеті але я помилився нажаль!

  • руслан п.
    Погано

    Оплата 29 , відправили 2 , частина оплаченого товару ( набір сверл ) не відправили . Розчарований .

  • мирослав о.
    Відмінно

    все чудово

  • Іван Д.
    Відмінно
  • Владислав К.
    Дуже погано

    Гомосексуалисты

  • Моргун В.
    Дуже погано

    Товар був на порталі. Вибрав, оплатив
    Але виявилося, що його немає
    Що це за х…я!!!

  • Сергей Б.
    Відмінно
  • завистовский о.
    Відмінно