Кошик
EliteShop

Відгуки про компанію EliteShop

  • Віталій П.
    Відмінно
  • Покупець
    Дуже погано
  • Андрій К.
    Дуже погано
  • Виктор Ж.
    Відмінно
  • Андрій П.
    Дуже погано
  • Віталій Н.
    Відмінно

    Чудово,перетелефонують все уточнять,молодці.

  • Сергей Р.
    Добре

    Все прошло хорошо. Отправили на следующий день после заказа/оплаты.

  • Віктор Б.
    Нейтрально
  • Валерій С.
    Добре
  • Валентина Х.
    Дуже погано

    5 днів відправляли,обіцяли,так ніхто і не відправив